Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki. X Zamknij

Due Mondi Restauracja PizzeriaDue Mondi Restauracja Pizzeria

tel. +48 68 47 55 610
Imprezy

       DM ( Resrauracja Due Mondi)   świadczy  usługi związane z organizacją  różnego rodzaju imprez. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych, takich jak urodziny, chrzciny, komunie, rocznice, przyjęcia weselne, różnego rodzaju jubileusze.

        Wiedząc, jak ważną rolę w budowaniu atmosfery stanowi wystrój wnętrza, dużą wagę przywiązujemy do aranżacji pomieszczenia. Inaczej będzie wyglądała oprawa spotkania biznesowego, a inaczej oprawa szalonych spotkań związanych z narodzinami dziecka, ślubem, rocznicą urodzin.

Zaletą naszej sali jest :

  • wyposażenie multimedialne,
  • profesjonalne nagłośnienie,
  • parkiet taneczny z rozbudowanym oświetleniem.
Bankiety
Bankiety

Bankiety

Bankiet, to cudowny czas spędzony na zabawie. Zorganizuj go w DM. Każdy bankiet zorganizowany przez nas jest inny, niepowtarzalny, ponieważ ściśle dopasowany do indywidualnych oczekiwań każdego  Klienta. To co nas wyróżnia, to profesjonalizm, jakość, solidność, doświadczenie i pracowitość.

Zapraszamy !

 

Okolicznościowe

Okolicznościowe

 Chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, jubileusze, przyjęcia weselne, awans w pracy, przejście na emeryturę, wygrana w Lotto – chcesz spędzić te chwile z ludźmi, których lubisz, cenisz, dawno nie widziałeś,  porozmawiać  o rzeczach, na które brakuje chwil i pobawić się zapominając o problemach dnia codziennego? Zapraszamy do DM!

Polecamy wyborne potrawy i bogate menu w formie bufetu i tradycyjnych dań, oparte na kuchni polskiej i włoskiej oraz Kuchni Fusion.

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Sprawnie, za co chwalą nas klienci, organizujemy bankiety, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, konferencje i szkolenia. W organizacji takich spotkań, oprócz świetnie przeszkolonego zespołu, pomaga nam nowoczesne wyposażenie sal w sprzęt techniczny oraz poprawiający komfort posiedzeń:

  • klimatyzacja
  • światło dzienne z możliwością zaciemnienia
  • stałe łącze internetowe
  • projektor multimedialny oraz sprzęt do obsługi konferencji: (tablica suchościeralna, flipchart, , nagłośnienie)

Położenie DM ma kilka dodatkowych zalet.  Jedną z nich stanowi bezpośredni dostęp do ogródka, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza. Jest to również miejsce, gdzie wolno palić. 

Po drugie, atrakcyjne położenie na terenie Hotelu Aura umożliwia bezpośredni dostęp z przestrzeni Restauracji do hotelu, który oferuje niezwykle komfortowe i nowocześnie wyposażone  pokoje. Kameralne SPA na terenie Hotelu pozwala gościom zrelaksować się po spotkaniu w Restauracji.

Urodziny
Urodziny

Urodziny

 Urodziny to przełomowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niejednokrotnie przypisujemy mu znaczenie magiczne, wierzymy, że może być początkiem czegoś nowego, wspaniałego. Uwierzcie, że może być! Przyjdźcie do DM i spędźcie ten wyjątkowy dzień z nami. My postaramy się, aby  pozostał  on miłym i ciepłym wspomnieniem.

Rocznice
Rocznice

Rocznice

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka jest ślub. Dlatego kolejne rocznice ślubu doczekały się swoich nazw. Od papierowej, kwiatowej, perłowej, szafirowej, po diamentową, czy brylantową. Rocznice są doskonałą okazją do świętowania we dwoje lub w szerszym gronie.  Zapraszamy do DM! Stworzymy niepowtarzalną atmosferę przyjęcia i sprawimy, że będziecie Państwo wspominać ten dzień bardzo długo.

Świętowanie urodzin w DM ? Dlaczego nie? Narodziny same w sobie są cudem życia. My sprawimy, że ten dzień stanie się dla Ciebie i Twoich bliskich jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zapraszamy do świętowania jubileuszy, rocznic w  Restauracji DM.